Mireserdhet te Alegria Events

Shfaqje Argetuese

Kerkoni te mbushni me jete e gjalleri festat tuaja? Zgjidhjen e gjeni tek Alegria events! Animojme dhe dekorojme eventin tuaj! Animatoret tane me eksperience 12 vjecare do percjellin tek ju momente te paharrueshme defrimi me skece, numra magjie, lojra, konkurse, teater kukullash, tullumbaca me forma, face painting, maskota, karaoke, lojera...

Read More
Dekor per Evente

Zbukurimi i ambjentit eshte nje pjese e rendesishme e organizimit te festes suaj. Ne deshirojme t’ jua permiresojme eksperiencen tuaj duke ofruar nje game te gjere krijimesh me tullumbaca si dhe zbukurime dhe orendi te llojeve dhe tematikave te ndryshme.

Read More
Maskota te Ndryshme

A keni pasur ndonjehere deshiren per te takuar personazhet ose heronjte tuaj te preferuar te ekranit? Eshte kenaqesia jone, t’ ju ofrojme kete mundesi femijeve dhe te dashurve tuaj.

Read More
Teater Kukullash

Pjese e nje femijerie te shendetshme jane fabulat dhe historite e treguara nga te dashurit tane. Ato kane ndezur endrra, deshira dhe emocione te paharrueshme, qe akoma jehojne ne jetet tona. Me dramatizimet e teatrit tone te kukullave ne deshirojme te ndezim nje fragment sado te vogel te kenaqesise qe femijet ndjejne kur u lexon apo tregon...

Read More
 • Shfaqje Argetuese

  Kerkoni te mbushni me jete e gjalleri festat...

 • Dekor per Evente

  Zbukurimi i ambjentit eshte nje pjese e...

 • Maskota te Ndryshme

  A keni pasur ndonjehere deshiren per te...

 • Teater Kukullash

  Pjese e nje femijerie te shendetshme jane...